• Telefon:

    0535 677 2895

  • E-posta:

    bilgi@arinbilgisayar.com

  • Adres:

    Şeyh Şamil Mah. 501/1 Sk. Azel Prime Center Kat: 2 No: 31


Veri Kurtarma Hizmeti

Harddisk Kurtarma Merkezimizde 24 saat içerisinde hızlı ve güvenli bir analiz yapmaktayız. Bu analizin amacı harddisk üzerinde mevcut hasarları ve problemleri tespit edebilmektir. Böyle problemler disk mekaniğinin bozulmasından veya yazılımsal sebeplerden kaynaklanabilir. Veri kurtarma öncesinde sizlere maliyet bilgisi verilerek onayınız alınmadan herhangi bir işlem yapılmamaktadır. Harddisk kurtarma için çalışmalarımız özel ekipmanlar ile güvenli laboratuvar ortamında gerçekleşmektedir.

Veri Kurtarma

Veri kurtarma konusunda yeteri kadar bilgisi olmayan sıradan tamir servisleri verilerinizin güvenliğini ve gizliliğini sağlayamayabilir. Yapacakları yanlış ve bilinçsiz müdahalelerle datalarınızı tekrar kurtarılamaz bir hale getirebilirler.

Diyarbakır Veri Kurtarma Hizmeti

Eski gönderileriniz ve kişisel verileriniz silinmiş ise doğru yerdesiniz demektir. Diyarbakır içinde veri kurtarma hizmeti yapmak isterseniz eğer Arin Bilgisayar’a uğramanız yeterli olacaktır. Diskinizi taramaya alıp sizlere en kısa sürede bilgi verip silinen verilerinizi laboratuvar ortamında kurtarıyoruz.