• Telefon:

    0535 677 2895

  • E-posta:

    bilgi@arinbilgisayar.com

  • Adres:

    Şeyh Şamil Mah. 501/1 Sk. Azel Prime Center Kat: 2 No: 31


Bilgisayar Tamiri

Tüm elektronik ürünlerinizde olduğu gibi bilgisayarınızda Diyarbakır bilgisayar tamiri  ve bakım her zaman gerekmektedir. Bilgisayarlarınızın bakımını zamanında yaptırmazsanız eğer sizi en ihtiyacınız olan zamanda yarı yolda bırakacaktır. Tam anlamıyla hiç çalışmama gibi sorunları da beraberinde getirecektir. Bilgisayarlarınızın bakımını zamanında yaptırmalı ve sizlere en iyi şekilde hizmet desteği veren firmamız ile çalışmalısınız. Herhangi bir olumsuz durum dışında bilgisayarınızı eskisi gibi hızlı bir duruma getirmek uzun bir zamanımızı almamaktadır.

Diyarbakır Bilgisayar Tamiri

Bilgisayarlarınızın tamirini zamanında yaptırmakta fayda var. Çünkü aniden ve hızlı gelişen bir zamanda teknolojiden geri kalmak ve bilgisayarlarınıza bakım yaptırmamak sizleri hep geri planda bırakmaktadır. Bilgisayarlarınızda yer alan onlarca gereksiz program var ise bu programları kaldırarak daha hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bizlere bırakacağınız bilgisayarlarınızı eskisinden daha hızlı bir hale getirip sizlere teslim etmekteyiz.

Diyarbakır içinde birden fazla kurumsal firma ile çalışmakta ve güncel olarak yerinde ve uzaktan destek vermekteyiz. Bilgisayarınızda internet erişiminin daha hızlı olmasını istiyorsanız eğer mutlaka bakım yaptırmalısınız. Kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarlarınızı gerçek anlamda olumsuz etkilemektedir. Kötü yazılım derken aklınıza sadece virüs gelmemeli. Şirket ve iş yerinize aldığınız bilgisayarlarda mutlaka virüs programı kullanmalısınız.

Ev ve İşyerleriniz de Bilgisayar Tamir Hizmeti

Profesyonel ekibimiz ile sizlere eviniz ve işyerlerinizde bilgisayar tamir hizmeti sunuyoruz. Yeni bilgisayarınızı kurarken, eski bilgisayarlarınızdaki tüm verilerinizi yeni bilgisayarınıza aktarır ve güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlarız. Varsa yazıcınız ve bilgisayara bağlı tüm sistemlerinizi eskisi gibi çalışır hale getirip sizlere sunuyoruz. Eğer isterseniz sizler için farklı çözümler sunup siz değerli müşterilerimize her türlü desteği veriyoruz. Diyarbakır içinde ve çevre illerde profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz.